Понад 40% основних доріг відновили в Україні за два роки

Автор: Застава Максим

24 Dec, 2021 12:53

Понад 40% основних доріг відновили в Україні за два роки

За два роки реалізації інфраструктурної програми «Велике будівництво» в Україні було відремонтовано та збудовано вже понад 14 000 км основних доріг.

Читайте також: Російські хакери зламали стрічку новин в ефірі "Україна 24" і запустили фейкову "заяву про капітуляцію" (ВІДЕО)

Про це під час Форуму «Велике будівництво: Дороги та мости» повідомив ініціатор програми Президент Володимир Зеленський, йдеться на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

«Конституція України гарантує свободу пересування. Але це право насправді роками фактично обмежувалося. Відновити дороги, побудувати мости – це було наше завдання», – розповів Зеленський про мету «Великого будівництва».

На сьогодні відновлено вже 14 000 км доріг, що перевищує 40% усієї основної транспортної мережі країни.

Також було відремонтовано та збудовано понад 500 мостів та мостових переходів.

Наступного року, за словами президента, розпочнеться масштабна програма модернізації пунктів пропуску на прикордонних переходах. Також незабаром розпочнеться будівництво ще одного великого об’єкта – Київської обхідної дороги. Наразі вже відбувається вибір підрядника.

Успіх програми “Велике будівництво”, за словами Зеленського, найбільш наочно ілюструють соціологічні опитування. Кожен третій українець назвав «Велике будівництво» у числі найбільш видатних подій року, що минає, а понад 60% відзначили позитивні зміни за рахунок реалізації програми.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry