Понад 400 випускникам медичного факультету ІФНМУ вручили дипломи (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

26 Jun, 2022 16:08

Поділитись публікацією
Понад 400 випускникам медичного факультету ІФНМУ вручили дипломи (ФОТО, ВІДЕО)

24 червня на площі Бастіону вручили дипломи 412 випускникам медичного факультету. В умовах війни церемонія вручення була особливо хвилюючою.

Читайте також: "Історичний день для медуніверситету": перші випускники нової спеціальності отримали дипломи бакалаврів (ФОТО)

Напередодні деканат прийняв рішення вручити дипломи цьогорічним випускникам наживо, а для них ця зустріч з одногрупниками, друзями та викладачами виявилась особливо зворушливою.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківського національного медичного університету.

“Майже три роки ми не проводили час разом. Спершу через пандемію, а цьогоріч через війну, – дещо розгублено ділиться враженнями Марина Підлісна. – Зовсім не віриться, що це вже завершальний момент і добре розумію, що завдяки ЗСУ маю змогу бути сьогодні тут на цій площі”.

“У важкий час розпочинаємо свій професійний шлях, коли від болю фізичного та душевного страждає вся наша Ненька-Україна. Тому не будемо собі створювати ілюзій щодо умов праці”, – сказала у вітальному Слові випускниця Ліліана Левенець.

Староста курсу Роман Гуцуляк виголосив присягу Лікаря, і було відчутно, що випускники промовляють кожне слово особливо вдумливо. Андрій Писар зізнався, що в момент складання присяги та виконання гімну України подумки був із двома своїми однокурсниками, які нині на фронті.

До речі, Андрій увійшов до 20-ки відмінників навчання, яким вручили дипломи з відзнакою. За словами декана медичного факультету Романа Яцишина, студенти здобули освіту та університетську родину, а понад шість десятків студентів цього випускного курсу за період навчання створили свої сім’ї.

Роксоляну Пастух, родом із Львівщини, приїхав привітати батько. Чоловік зізнається, що не мав сумнівів у виборі саме лікарської професії доньки, оскільки її поява на світ була справжнім дивом для родини і вона при народженні без перебільшення виборола своє право на життя. Роксоляна обрала фах гінеколога й планує допомагати з приходом у цей світ іншим діткам. Випускниця каже, що абітурієнтам радила би для вступу саме цей виш.

Ректор побажав випускникам професійного зростання і взяв слово у них після перемоги відсвяткувати цей день, як належить.

“Ми не керуємо об’єктивними законами життя, але ми впливаємо на них, – сказав ректор Микола Рожко. – Своєю професійністю кожен на своєму місці може наблизити нашу перемогу. Нехай так і буде. Слава нашим воїнам. Слава Україні”.