Понад 50 мільйонів гривень зарплати боргують прикарпатцям

Автор: Застава Максим

18 Jan, 2022 12:01

Понад 50 мільйонів гривень зарплати боргують прикарпатцям

Станом на перше січня 2022 року працівникам Івано-Франківської області заборговано 50,1 млн грн заробітної плати. Йдеться про 1 1 157 осіб.

Читайте також: Прощання крізь сльози - з Франківська відправилася чергова група мобілізованих (ФОТО)

Про це йшлося під час наради в голови ОДА 18 січня, пише “Галка“.

Заступниця директора Департаменту соціальної політики облдержадміністрації, начальниця управління праці Надія Павлишин зазначила, що в середньому кожному штатному працівнику, зайнятому в економіці області, заборговано 32 тис. 211 грн.

“Заборгованість із заробітної плати невиплачена на 18 підприємствах області. З них — на чотирьох підприємствах державної форми власності, на семи підприємствах комунальної власності та семи підприємства іншої форми власності”, – ділиться Павлишин.

За її словами, основною причиною низьких темпів погашення боргів з оплати праці в області є припинення виробничої діяльності шістьма підприємствами-боржниками, а також затягування процедури банкрутства на ДП “Івано-Франківський облавтодор” ВАТ “Автомобільні дороги України” і ДП “Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат”.

“У загальній сумі боргу, 52,1% або 26,1 млн грн припадає на підприємства, які призупинили виробничу діяльність. Зокрема, складною залишається ситуація із виплати зарплати на двох державних підприємствах, які включені до переліку об’єктів малої приватизації, а саме: ДП “Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів” і ДП “Івано-Франківський котельно-зварювальний завод”, – продовжує Павлишин.

За місцем реєстрації не здійснює діяльність ПрАТ “Івано-Франківський арматурний завод”. Надіслано звернення до правоохоронних органів щодо виявлених ознак правопорушень на підприємстві.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry