Понад 500 бронежилетів за місяць передала церква з Франківська на фронт (ФОТО)

Автор: Застава Максим

03 Apr, 2022 19:34

Поділитись публікацією
Понад 500 бронежилетів за місяць передала церква з Франківська на фронт (ФОТО)

Архієпархіальний координаційний антикризовий центр за понад місяць активних воєнних дій організував перевезення понад півтисячі бронежилетів італійського виробництва.

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Завдяки нашій добрій співпраці з однією з українських громад в Італії та за підтримки багатьох жертводавців як в Італії, так і в Івано-Франківську, нам вдалося налагодити доставку військових кевларових бронежилетів. Всі вони проходять перевірку місцевими військовими експертами, а опісля передаються для наших військовослужбовців уже на передову», – пояснює о. Іван Стефурак, координатор проєкту.

За його словами, доставлені бронежилети мають четвертий ступінь захисту, який за оцінкою військових доволі добре захищає від найбільш розповсюджених сучасних куль і водночас зберігає не занадто перевантажені вагові характеристики.

«Беручи кожну деталь до рук, кожного разу молитовно в душі промовляєш собі, що найкраще, щоб у нікого з наших захисників взагалі не влучила жодна куля! Але якщо таке нещастя комусь таки трапиться, то нехай цей захисний засіб з Божою допомогою буде надійною охороною та збереженням життя! І таким чином ми відправляємо нашим воїнам не тільки бронежилети, але насамперед наш молитовний щит!», – каже священнослужитель.

Після доставлення бронежилетів до розподільчого центру Архієпархії, їх ретельно сортують, вставляють всередину усі необхідні елементи та готують для передачі як безпосередньо військовим, так і різним волонтерським та громадським організаціям, які беруть участь в цьому спільному проєкті, доправляючи допомогу на фронтові місця, де виникає у цьому найбільша потреба.

Волонтери, серед яких численні семінаристи, й самі переконані, що таке служіння справді принесе користь тим, хто сьогодні ризикує власним життям заради захисту своїх краян та забезпечення мирного неба над Україною.

«Якщо цей бронежилет врятує комусь життя, думаю, – ми недаремно тут служимо та працюємо», – зізнається семінарист-волонтер Тарас.