Про здійснення робіт щодо обрізки дерев доповіли під час оперативної наради 6 лютого.
Читайте також: Марцінків почав роздавати бюджетні гроші за 20 днів до того, як це вирішила сесія міськради (ДОКУМЕНТ)
Михайло Смушак, директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою нагадав, що обрізку здійснюють восени, навесні, або коли є аварійні дерева. Є санітарна та омолоджувальна.
На ці роботи цьогоріч виділили 275 тисяч гривень. Вже проведено тендер. Слід обрізати понад тисячу дерев. 350 дерев мають почистити, чиї гілки заважають людям вільно йти тротуаром, 200 – поблизу електромереж. Також є список дерев, які обріжуть на прохання мешканців. До ладу мають довести кущі та живоплоти.
Заступник міського голови Олексій Кайда зауважив, що є 27 заяв, які поступили на службу оперативного реагування, які з минулого року не почистили. Треба звернути увагу на ті дерева, чиї гілки можуть зламатися під вагою снігу. У тому числі треба працювати за адресами – вулиці Бельведерська, 52, Незалежності, 152, Івасюка, 26 тощо.
«Є Міська аварійна рятувальна служба, є Муніципальна варта. Я вас прошу протягом тижня попрацювати, особливо де є пошкоджені дерева, особливо біля житлових будинків. Хоча б найнебезпечніші обріжте», – звернувся він до комунальників.
«У нас немає єдиної інвентаризації всіх дерев у Франківську, хоча б мала бути. На це треба витрачати великі кошти. У нас є статистика по алейних рядах, а по прибудинкових територіях інформації немає», – додав Смушак.