Попит на пальне серед прикарпатців вдвічі більший, ніж у минулому році – чиновник ОДА (ФОТО)

18 May, 2022 14:32

Попит на пальне серед прикарпатців вдвічі більший, ніж у минулому році – чиновник ОДА (ФОТО)

На Прикарпатті у два рази збільшилося споживання пального у порівнянні з тим самим періодом минулого року. Посадовці переконують, що з часом ситуація з дефіцитом дизпалива і бензину має стабілізуватися.

Читайте також: Єдиною справжньою надзвичайною ситуацією є уряд України, — депутат про підготовку до опалювального сезону

Про це йшлося на нараді голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук з головами районних державних адміністрацій і територіальних громад області 18 травня.

Директор департаменту економічного розвитку Сергій Подошва нагадав, що дефіцит палива виник через війну. 

«Від початку війни ворог завдав ударів на знищення паливної інфраструктури. Логістика тепер будується з нуля, а поставки йдуть з Європейського Союзу. Тому є перебої з поставками палива, але критична інфраструктура, військові, рятувальні служби, медики, правоохоронці забезпечені пальним», – каже Подошва.

За його словами, від 8 травня в області працювала група, яка стежила за цінами на пальне, інформує “Галка”. Станом на вчора, 17 травня, середня ціна складала 57 грн за один літр бензину.

«Але з часом ситуація буде врегульована, а ціна на паливо впаде. На нараді власники пального бізнесу зазначали, що споживання пального в області збільшилося у два рази в порівнянні з тим самим відрізком часу минулого року. На це вплинуло не тільки заправка військової техніки, а ще й ажіотажний настрій серед населення», – говорить Подошва.

Також на нараді Подошва розповів, що на територію області вже переїхало 43 підприємства з інших регіонів, а 21 вже розпочали свою роботу. Основна їхня діяльність – легка промисловість, виробництво харчової продукції, металообробки та інші.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry