Попович: бійці територіального батальйону обурені інформацією, яка пройшла центральними каналами. Кажуть, що готові їхати на Схід

Автор: Турій Роман

18 Jun, 2014 14:13

Поділитись публікацією
Попович: бійці територіального батальйону обурені інформацією, яка пройшла центральними каналами. Кажуть, що готові їхати на Схід

Не все так погано у бійців територіального батальйону Івано-Франківської області, який зараз дислокується в Делятині, як це намагаються висвітлити окремі депутати.

Читайте також: Закрийте небо над Україною: Франківська райрада звернулася до США та НАТО (ФОТО)

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua повідомив депутат обласної ради Василь Попович, який нещодавно побував у Делятині і поспілкувався із бійцями.

За його словами, хлопці готові їхати на Схід, бойовий дух на найвищому рівні.

«Бойовий дух нормальний. Вони навіть обурені тим, що інформація про них пройшла по всім центральним каналам, так виглядало, що вони не хочуть їхати. Це їх обізлило. Я не чув нарікань від бійців. На місце тих 68, які не хотіли їхати, прийшли нові, які готові виконувати поставленні завдання», – каже Василь Попович.

За його словами, наразі з МО надійшло 50 бронежилетів, поки цього мало. Але все ж треба враховувати той факт, що бійці батальйону будуть воювати спершу у третьому кільці АТО, каже депутат.

«Є три кільця АТО. Перше кільце – це спецпідрозділи, які воюють із бойовиками, потім іде друге кільце, а потім третє. В третє кільце виставляють тих, хто ще не має досвіду ведення бойових дій. Наш батальйон спершу буде в третьому кільці і буде дислокуватися в Харківській область. Через місяць служби в третьому кільці, вони можуть бути переведені в друге кільце», – каже Василь Попович.

Окрім того, за його словами, на даний час не має проблем із побутовими умовами. Каже, що побував у казармах і на кухні, все цілком непогано організовано, як для польових умов.