Попри обіцянки Марцінківа, засудженій за хабарництво керівниці “Сервіс паркування” продовжили повноваження

Автор: Вадим Войтик

20 Січ, 2024 21:00

Поділитись публікацією
Попри обіцянки Марцінківа, засудженій за хабарництво керівниці “Сервіс паркування” продовжили повноваження

Засудженій за отримання неправомірної винагороди Наталії Кияницькій продовжили повноваження на посаді очільниці івано-франківського комунального підприємства “Сервіс паркування“.

Про це свідчать дані аналітичної системи YouControl.

У жовтні 2023 року  мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв призначити іншого виконуючого обов’язки директора КП “Сервіс паркування”:

“Директор буде зараз інша людина. Але так склалося, що керівник цього комунального підприємства пішов добровольцем воювати. Буде новий директор. Мною буде призначений виконуючий обов’язків директора. На той момент, ці декілька тижнів, хтось мусить виконувати обов’язки. Хтось мусить підписувати документи, платити податки у місцевий бюджет”.

Пані Кияницька очолювала прикарпатську філію ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція “Карпати”, відоме як “Суспільне. Карпати” та “UA: Карпати” з 2017 року.

Першого грудня 2020 року на офіційній сторінці Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області повідомили, що менеджерку “UA: Карпат” затримали після отримання чергового хабаря. В її кабінеті правоохоронці провели обшук та задокументували протиправну діяльність.

12 квітня 2022 року вироком Івано-Франківського міського суду Наталію Кияницьку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та призначено покарання у виді штрафу в 17000 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в структурі державних телерадіокомпаній України строком на один рік.

13 липня 2023 року Руслан Марцінків призначив її виконувати обов’язки директора КП “Сервіс паркування”. 

Читайте також: Від Пасічної до Мазепи: маршрут між двома лікарнями до кінця року має стати доступнішим (ФОТО)