Пора колотися!: Марцінківа у соцмережі захейтили за “добровільно-примусову” вакцинацію чиновників

Автор: Застава Максим

31 Aug, 2021 12:49

Поділитись публікацією
Пора колотися!: Марцінківа у соцмережі захейтили за “добровільно-примусову” вакцинацію чиновників

Як інформувала “Галка”, міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа обурили повільні темпи вакцинації серед чиновників виконкому і працівників комунальних підприємств. Він наказав за два тижні виправити ситуацію або писати заяви на звільнення.

Читайте також: Марцінків забув про затверджену мерією програму сприяння волонтерству, – волонтери

Про це йшлося на оперативній нараді 31 серпня, а згодом й на публічній сторінці Марцінківа у фейсбуці.

“Має бути показник не менше 80%. Кому не подобається, будь ласка, вільний ринок праці. Ви працюєте у виконавчому комітеті – в органі місцевого самоврядування. Подобається вам це – не подобається, але ми є прикладом для всіх”, – обурюється Марцінків.

Втім обурився не тільки мер, а й користувачі соцмережі, мовляв, “прохання про вакцинацію” було подане у грубій формі й взагалі, це протиправні дії.

“Тон розмови явно не християнський. Навіть Бог дає вільну волю! Лагідної Вам мудрості!, – Наталія Сербин.

Є ще мери чесні і порядні, а цей уже продався. Боїться, щоб вище не дали йому копняка. Ввійшов в довіру до людей і як та змія кусає, – Світлана Миколаївна.

Пане Руслан Марцінків, я Вас дуже поважаю, але побачивши такий допис у наказовому способі, я обурилася… Я перепрошую, але за Конституцією України порушується стаття 28, про те, що жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам. Це проти власної волі, як це розуміти??? Не очікувала від вас такого, – Тетяна Миколаївна.

А що в Івано-Франківську Конституцію змінили? Як щодо права вибору і відповідальності кожного громадянина за власне життя і здоров’я??? Чи Франківську доплатили за насильницькі дії щодо безглуздих вакцин? Чи страх взяв верх над здоровим глуздом? Розчарована, – Марта Островська.

Мер – це господар міста, але не людей.Публікації подібного характеру, ще більше розколять суспільство. Диктатура – не демократія, – Мирослав Бабій.

Вважаю, що слова мера порушують найвищий закон України!!! Перед якою всі люди рівні!!! Ганьба за поширення медичного фашизму!!! Притягнути його до кримінальної відповідальності!!!, – Iryna Isaac.

Тільки худобу вакцинують примусово… Конституція України – ні, не чули? Не очікували від вас такого…, – Olya Bondarenko Melnychuk.

А як можна звільняти людей, які нехочуть вакцинуватися, де таке пише в якому законі України?Це є добровільно… Якщо людина перехворіла і має природні антитіла то для чого вводити вакцину?Читайте світових лікарів, а також є розумні лікарі в Україні які це твердять. А також вакциновані люди які не хворіли хворіють більше аніж ті які перехворіли, – Nadia Zymbalenko.

Мда… Ледве підібрав слова без мату… Марцінків шото перегнув і то факт. Люди, після подібних пропозицій – лиш звільнення. Це порушення наших прав. Не можна цього допускати! Ми люди а не піддослідні щурі. Забув Руслан час,коли підтримував людей в лохдаун. Похайпували та й досить. Це маразм, – Майк Наливайко.

Ганебна поведінка мера!, – Оксана Карабінович”.

Серед сотень подібних коментарів знайшлися й ті, хто підтримують Марцінківа:

“Це правильно!, – Мирослава Марчук.

Молодець пане Руслане!
Тільки вакцина спасала людство і в подальшому буде спасати! Весь цивилізований світ вакцинується і не лишає альтернативи антипрививочникам!, – Вова Родчук”.

Теги: