Поради франківського ріелтора, як вести переговори з покупцем (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

18 Січ, 2019 10:22

Поради франківського ріелтора, як вести переговори з покупцем (ВІДЕО)

Провідний ріелтор Івано-Франківська, керівник агентства нерухомості «Domolux»Віктор Фурдіяка розповів, як правильно вести переговори з покупцем.

  1. Налагодьте контакт з покупцем, налаштуйте його прихильно. Якщо ви подобаєтеся людині, то їй захочеться купити нерухомість саме у вас. Будьте доброзичливі, спокійні і впевнені в собі, і ваше враження про квартиру перейде до покупця.
  2. Визначіть ціну, за яку ви реально готові продати. Запам’ятайте: ціна, озвучена на переговорах, завжди оспорюється. Тому, ідучи на переговори, ви повинні бути готовими відстояти свою ціну або мати інший план дій і чітко знати, що робити далі (іти на поступки, домовлятися…).
  3. Вивчіть всі недоліки будинку, приміщення, розташування квартири і підготуйте відповіді на них. Наприклад, на заперечення покупця, що одна з кімнат занадто мала і в ній мало світла, ви можете відповідати, що це невелике затишне приміщення ідеально підходить для спальні.
  4. Вмійте обґрунтувати вартість квартири. Як правило, потрапляючи в незнайоме приміщення, люди трохи розгублюються, а тому можуть не помітити багатьох важливих моментів. Розкажіть покупцю про всі переваги квартири та її розміщення.

 

https://www.facebook.com/Domolux.if/videos/347204552679657/

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...