Поранений інкасатор Віктор Дівнич звернувся до франківчан

Автор: Єва Жасминова

05 Січ, 2015 21:42

Поділитись публікацією
Поранений інкасатор Віктор Дівнич звернувся до франківчан

Віктор Дівнич, молодий інкасатор, якому злодії вистрілили в ногу коло банкомату на Івасюка, йде на поправку. Через свою знайому, франківського фотографа Наталію Каблюк, він звернувся до усіх франківців, котрі впродовж усього часу підтримували хлопця.

“Віктор Дівнич: Всім Великий Привіт. Я вже вийшов з тяжкого стану і можу сам Вам всім написати. Що трапилось в загальному Ви знаєте, були тяжкі моменти, три рази був присмерті, але мене витянули. Після останньої загрози життю, лікарі вирішили ампутувати ногу, нажаль вона таки відмерла, занадто серйозне було поранення. Було тяжко це почути і осмислити, але з часом я таки це прийняв. Обіцяють поставити гарний протез за кордоном, кажуть що буду ходити як раніше.

Вам Всім не знаю як і віддячити, ніколи не вірив що в нас стільки добрих людей, просто Дякую написав би, але насправді я цього не встидаюсь, плакав і зараз сльози на очах коли мені сказали що стільки людей, навіть що мене не знають, помагають мені. Мені це дуже помогло. ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ ДЯКУЮ, хотів би кожному окремо подякувати, правда сил поки не стане. І хотів би Вас всіх попросити щоб Ви були дуже обережні, дуже багато ідіотів зараз, я теж не вірив що зі мною в білий день таке може статись, але від життя можна чекати все. Ще раз ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” – опублікувала Наталія Каблюк на своїй сторінці.