Поранених з відрізаними геніталіями в обласній лікарні немає! – офіційна інформація

Автор: Застава Максим

18 Сер, 2022 20:02

Поділитись публікацією
Поранених з відрізаними геніталіями в обласній лікарні немає! – офіційна інформація

Днями мережею ширилося відео, в якому невідомий, начебто з перевірених джерел, дізнався, що в обласну клінічну лікарню привезли 25 українських бійців з відрізаними геніталіями. У медустанові інформацію спростовують.

Про це повідомили в ОКЛ, передає “Галка“.

Наводимо заяву медзакладу у повному обсязі:

Наш ворог не тільки на полі бою. В його арсеналі також потужна зброя на інформаційному фронті. Розпізнати її не важко – вона цинічна і спрямована на деморалізацію українського суспільства.

Кілька днів поспіль у мережі поширюється відео про поступлення до обласної клінічної лікарні поранених із відрізаними геніталіями.

Ця інформація не відповідає дійсності. Медики нашого закладу лікують наших військових, зокрема, з баротравмами та іншими пораненнями, але інформація у відео є неправдивою. Будьмо пильні.

Закликаємо вас поширювати новини виключно з офіційних джерел, довіряти ЗСУ і наближати нашу перемогу щоденними справами в бік єдності та підтримки українського духу тих, хто в тилу.

Ми – сильні. Ми – непереможні. Зло боїться правди і прагне проникнути в серця й голови кожного з нас, тому так легко шириться мережами. Кажемо стоп Fake і йдемо плести сітки, пакувати ліки на фронт, допомагати переселенцям, молитися за українських воїнів.

До слова, автор своє відео з соцмережі видалив.