Порівняння безкоштовних онлайн перекладачів на українську мову

21 Jul, 2021 12:51

Порівняння безкоштовних онлайн перекладачів на українську мову

Механічні перекладачі значно прискорюють переклад текстів на українську мову, але обробка не завжди буває досконалою. Пропонуємо порівняння деяких розповсюджених онлайн перекладачів на українську мову.

PROMT.One

Безкоштовний сервіс, який працює з 24 мовами. Якість роботи доволі висока: програма не просто виконує дослівний переклад, а пов’язує його з загальним контекстом. Окрім універсального словника система пропонує 5 профільних: автомобілі, медицина, комп’ютери, ділове та приватне листування.

Недоліки: без реєстрації дозволяє обробити лише 999 символів. Після реєстрації працює з 3000 знаків та зберігає виконані переклади. Відсутня транслітерація та можливість редагувати отриманий текст. Невелика кількість спеціалізованих словників призводить до помилок у вузькопрофільних тестах.

Мета

Один з найстаріших та популярних українських сервісів. Автоматичний точний перекладач не вимагає реєстрації та працює з великими текстами, обсяг яких необмежений. Система пропонує 30 спеціалізованих словників, що робить переклад майже досконалим та дозволяє працювати зі специфічними текстами. Додатково програма виконує перевірку орфографії, транслітерацію, також є віртуальна клавіатура. Ще один бонус: це можливість встановити перекладач на свій сайт.

До недоліків слід віднести обмежену кількість мов, з якими працює Мета: на українську (та навпаки) можна перекладати лише з 7 мов.

OpenTran

Безплатний онлайн перекладач працює з більш ніж 70 комбінаціями світових мов, включаючи українську. Переваги: не потрібна реєстрація, швидко та досить якісно обробляє невеликі тексти. Працює в режимі словника: пропонує транскрипцію, синоніми, правильну вимову, приклади речень. Перекладає документи та інтернет-сайти, його можна використовувати в якості розмовника. Програма має простий та зрозумілий інтерфейс.

Найбільшим недоліком OpenTran є обмеження в 500 символів. Переклад великих обсягів маленькими шматочками досить незручний. До того ж в системі відсутні спеціальні словники.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry