Порошенка підозрюють у держзраді та сприянні терористичній організації – ДБР

Автор: Зелінська Тетяна

20 Dec, 2021 16:21

Поділитись публікацією
Порошенка підозрюють у держзраді та сприянні терористичній організації – ДБР

У Держбюро розслідувань підтвердили, що п’ятому президентові та лідеру Євросолідарності Петру Порошенку повідомили про підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації.

Співробітники ДБР і СБУ розслідують кримінальне провадження про схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям “ЛНР” і “ДНР” на суму близько 1,5 млрд грн, інформує “Галка” з посиланням на НВ.

Порошенка підозрюють у тому, що він сприяв діяльності так званих Л/ДНР “за попередньою змовою групою осіб, зокрема представників вищого керівництва РФ”.

Слідство вважає, що своїми діями фігуранти справи поставили енергетичну сферу України в залежність від РФ і терористичних організацій.

“Це, своєю чергою, підірвало економічну безпеку держави у 2014-2015 роках, позбавило можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів, а також надало Росії більш широкі можливості для подальшого втручання у внутрішні справи України і ведення проти неї підривної діяльності.”, – заявили в ДБР.