Порошенко бачить новим керівником поліції Еку Згуладзе. Така ідея стурбувала парламентарів

Автор: Вадим Войтик

04 Jun, 2015 12:38

Порошенко бачить новим керівником поліції Еку Згуладзе. Така ідея стурбувала парламентарів

Після реформи МВС нову поліцію в Україні повинен очолити такий чоловік, як заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, заявив президент Петро Порошенко під час щорічного послання до Верховної Ради.

Читайте також: "Чуєте вибухи? Це працює наша арта", - Порошенко побував на передовій (ФОТО)

“У Києві нова патрульна служба, створенням якої опікується Ека Згуладзе, вже за кілька тижнів повинна покласти край легендарним поборам на дорогах”, – цитує президента Дзеркало тижня.

Він зазначив, що вже розпочато реформу МВС, яка відділяє силові структури від політичних, створює муніципальну варту і нову поліцію.

“І до речі, її (поліції) майбутнім очільником я бачу таку ж людину, як Ека Згуладзе, чисту, не пов’язану корупційними зв’язками, рішуче налаштовану на реформи. Хоча це справа, безумовно, парламенту і уряду”, – сказав він.

Слова президента викликали невдоволення і шум у залі Верховної Ради. Частина депутатів зустріли заяву оплесками.

21 травня Верховна Рада прийняла в першому читанні урядовий законопроект “Про Національну поліцію”. Діяльність Національної поліції спрямовуватися і координуватися урядом через міністра внутрішніх справ. Керівник Національної поліції буде призначатися на посаду і звільнятися Кабінетом міністрів за поданням прем’єр-міністра відповідно до пропозицій міністра внутрішніх справ.

Теги:
Порошенко
Згуладзе