Порошенко бачить новим керівником поліції Еку Згуладзе. Така ідея стурбувала парламентарів

Автор: Вадим Войтик

04 Jun, 2015 12:38

Поділитись публікацією
Порошенко бачить новим керівником поліції Еку Згуладзе. Така ідея стурбувала парламентарів

Після реформи МВС нову поліцію в Україні повинен очолити такий чоловік, як заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, заявив президент Петро Порошенко під час щорічного послання до Верховної Ради.

Читайте також: Волонтери презентували для передачі на фронт бойового евакуаційного робота (ФОТО, ВІДЕО)

“У Києві нова патрульна служба, створенням якої опікується Ека Згуладзе, вже за кілька тижнів повинна покласти край легендарним поборам на дорогах”, – цитує президента Дзеркало тижня.

Він зазначив, що вже розпочато реформу МВС, яка відділяє силові структури від політичних, створює муніципальну варту і нову поліцію.

“І до речі, її (поліції) майбутнім очільником я бачу таку ж людину, як Ека Згуладзе, чисту, не пов’язану корупційними зв’язками, рішуче налаштовану на реформи. Хоча це справа, безумовно, парламенту і уряду”, – сказав він.

Слова президента викликали невдоволення і шум у залі Верховної Ради. Частина депутатів зустріли заяву оплесками.

21 травня Верховна Рада прийняла в першому читанні урядовий законопроект “Про Національну поліцію”. Діяльність Національної поліції спрямовуватися і координуватися урядом через міністра внутрішніх справ. Керівник Національної поліції буде призначатися на посаду і звільнятися Кабінетом міністрів за поданням прем’єр-міністра відповідно до пропозицій міністра внутрішніх справ.