Порошенко готовий погодитися на мирний план Путіна?

Автор: Турій Роман

04 Sep, 2014 23:14

Поділитись публікацією
Порошенко готовий погодитися на мирний план Путіна?

Принаймні про це повідомляють джерела “Інсайдеру“. Ймовірно, про це стане відомо вже у п’ятницю. 

Читайте також: путіна оголосили "невдахою року": номінація Politicо

5 вересня у Мінську відбудеться чергове засідання тристоронньої контактної групи Україна-РФ-ОБСЄ, за участю представників ДНР і ЛНР. З високою ймовірністю на ній буде підписаний документ про двостороннє припинення вогню на основі мирного плану Володимира Путіна.

“Президент Порошенко з самого початку був налаштований на мирне вирішення конфлікту, а зараз воно йому потрібно як ніколи, щоб провести вибори і отримати контроль над Верховною Радою”, – говорить високопоставлене джерело видання.

Нагадаємо, раніше на сайті Президента Порошенка з’явилася новина про те, що він домовився з Путіним про режим припинення вогню. Далі глави держав озвучили свої основні позиції. Так президент РФ повідомив, що його”мирний план” з семи пунктів включає, крім припинення вогню, обмін полоненими за схемою “всіх на всіх” і відновлення інфраструктури Донбасу. Він також висловив сподівання, що Україна і самопроголошені республіки зможуть дійти згоди в п’ятницю.

У відповідь Порошенко заявив, що план дій повинен містити взаємні зобов’язання щодо режиму двостороннього припинення вогню, його моніторингу та верифікації з боку ОБСЄ, виведення всіх іноземних військ з території України, введення буферної прикордонної зони, а також звільнення всіх заручників і громадян України, які незаконно утримуються на території РФ.

 Чутки про майбутнє визнання Україною ЛНР і ДНР підтвердила у своєму Твіттері і відома журналістка Настя Станко.