Порошенко має шанс на друге президентство, – співголова “ДемАльянсу” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

28 Sep, 2016 12:16

Поділитись публікацією
Порошенко має шанс на друге президентство, – співголова “ДемАльянсу” (ФОТО)

Сьогодні, 28 вересня, Івано-Франківськ відвідали лідери політичної партії “Демократичний Альянс”.

Читайте також: Ні про яку презумпцію правоти поліції поки не може йти мова, - політик

На прес-конференції йшла мова про політичний стан України на сьогоднішній день. За словами співголови “ДемАльянсу” Василя Гацька, попри різні скандали Петро Порошенко має шанс на друге президентство.

“Попри рейтинги, економічну та політичну ситуацію в Україні, Порошенко має шанс на друге президентство. Основною причиною є відсутність політичної альтернативи”, – прокоментував Василь Гацько.

“ДемАльянс” прагне стати цією альтернативою. Політпартія розпочала процес об’єднання, пошуку нових активних громадян, аби знайти у своєму середовищі достойного кандидата на пост президента, інформують кореспонденти “Галки” з місця події.

Варто зазначити, що фінансування партії здійснюється фізичними та юридичними особами, представниками середнього бізнесу. Однак, як зауважив Максим Черкасенко, член Правління “ДемАльянсу”, опираючись на дані звітності політичних оргазацій, нова політсила є чи не найбагатшою партією в Україні.

“Наша партія, виявляється, майже в 10 разів більше фінансується, ніж вся парламентська коаліція”, – підкреслив Максим Черкасенко.

Член Правління ДемАльянсу зауважив, що це яскраво ілюструє те, що українські партії продовжують вести чорні бухгалтерії, приховуючи походження своїх фінансів.

До слова, на Прикарпатті лідера “ДемАльянсу” наразі немає.