Порошенко: “Ми не бачимо різниці між подіями в Україні та 11 вересня у США”

Автор: Людмила Баран

20 Jul, 2014 15:33

Поділитись публікацією
Порошенко: “Ми не бачимо різниці між подіями в Україні та 11 вересня у США”

Президент України у телефонній розмові з Франсуа Олландом порівняв трагедію в Донецькій області з терактами в Америці та Шотландії.

Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Франції Франсуа Олландом, в ході якої обговорив міжнародні зусилля для боротьби з тероризмом та подолання наслідків трагедії літака «Малазійських авіаліній», повідомляє прес-служба Президента.

Порошенко закликав Францію визнати так звані «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями. «Ми не бачимо різниці між подіями в Україні та 11 вересня у США чи трагедією над шотландським Локкербі, коли лівійці під проводом Каддафі підірвали літак «Пан-Амерікан». Тому ми чекаємо такої ж злагодженої реакції всього цивілізованого світу», – заявив Президент.

Як відомо, 21 грудня 1988 року літак Боїнг 747 авіакомпанії PanAm виконував регулярний рейс з Лондону до Нью-Йорку і під час польоту над шотландським містом Локербі вибухнув і впав на землю. У результаті загинуло 259 людей на борту літака і 11 на землі. Слідством встановлено, що вибухівку у літак підклали лівійські терористи.

11 вересня 2001 року на території США здійснено серію терористичних актів на Всесвітній торговий центр і Пентагон за допомогою 4 пілотованих літаків. Встановлено, що через замах загинуло 2 974 людей.