Порошенко не каратиме очільників силових відомств за прорахунки в АТО – експерт

Автор: Турій Роман

09 Jun, 2014 14:33

Поділитись публікацією
Порошенко не каратиме очільників силових відомств за прорахунки в АТО – експерт
Політолог Андрій Золотарьов сумнівається у тому, що вищі керівники силових відомств будуть покарані через недоліки в проведенні АТО.

Читайте також: Волонтери презентували для передачі на фронт бойового евакуаційного робота (ФОТО, ВІДЕО)

“Вище керівництво ніхто не каратиме. Знайдуть крайніх і покарають якихось виконавців. Зараз у нас під виглядом української армії – погана копія радянської армії. Що стосується міліції, то коефіцієнт корисної дії ми побачили у східних регіонах. Ця система деморалізована”, – сказав політолог в коментарі Gazeta.ua

Він також припустив, що Служба безпеки, Генпрокуратура та Міноборони залишаться з нинішніми керівниками після інавгурації Петра Порошенка.

“Валентин Наливайченко (керівник СБУ – ред.) повинен залишитися на вул. Володимирській у своєму кабінеті, оскільки він висуванець “УДАРу”, який став складовою політичної підтримки Петра Порошенка. Пан Махніцький (Олег Махніцький, Генпрокурор – ред.), який є висуванцем “Свободи” може залишитися у власному кабінеті, якщо Порошенко буде зацікавлений у підтримці “Свободи”, – сказав Золотарьов.

Також, на його думку, не змінюватимуть і керівника Міноборони Коваля. “Змінювати керівника цього відомства під час проведення АТО, незважаючи на її певні проблеми, не будуть. Найвірогідніше змінять його заступників”, – зауважив експерт.

Нагадаємо, що наразі на Донбасі відбувається антитерористична операція. Її проведення супроводжувалося поганою організацією та координацією дій між силовими відомствами та українською владою.