Порошенко привіз військовим шість БПЛА «Очі Арти» (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

20 Sep, 2022 20:00

Поділитись публікацією
Порошенко привіз військовим шість БПЛА «Очі Арти» (ФОТО)

Петро Порошенко передав військовим два комплекси суперсучасних БПЛА проєкту «Очі Арти». У комплекси входять шість безпілотників і три станції.

«Ще два дні тому вони пливли через Середземне море. Наші волонтери їх через всю Європу доставили, і вже сьогодні вони у нас тут», – зазначає Порошенко.

Військові у захваті, кажуть – такі безпілотники дуже потрібні на фронті. Пояснюють – один дрон може замінити по функціоналу, по виконанню бойових завдань роту солдат: «це можна робити дистанційно, зберегти людські ресурси, фінансові ресурси і часові. Тому що для того, щоб виконати бойове завдання, наприклад на 5-8-10 кілометрів, треба витратити на підготовку певну кількість днів, а отакий безпілотник зробить вам це за кілька годин без втрати вищезгаданих ресурсів».

«Тут буде розгорнута навчальна програма «Очі Арти», будуть готувати операторів цих неймовірних, фантастичних, з чудовими можливостями дронів. Проведені вже перші випробування на протидію засобам радіоелектронної боротьби. Вони пройшли блискуче», – повідомив п’ятий Президент.

Як відомо, у серпні Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» домовились з виробниками про унікальну програму із постачання в українську армію цих безпілотників. Кошти збирають волонтери, Фонд Порошенка традиційно подвоює зібрану суму.

Читайте також: Придбані волонтерами британські бронемашини «Spartan» вже в дорозі до України (ФОТО)