Порошенко вибачився за невдалу фразу щодо волонтерів (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

05 Гру, 2015 07:30

Порошенко вибачився за невдалу фразу щодо волонтерів (ВІДЕО)

На Національній раді реформ Президент вибачився за невдалу фразу щодо волонтерів.

«Аби припинити всі інсинуації, хочу наголосити: без волонтерів, без всього українського народу наша перемога була би неможлива, – наголосив Петро Порошенко. – Низький уклін та велика шана всьому волонтерському руху», – додав Президент.

За словами Президента, саме волонтери були першими, хто розпочав реформування всіх органів державної влади. В першу чергу, це було продемонстровано в Міністерстві оборони.

«Був висаджений «Волонтерський десант», який днями і тижнями без сну забезпечував початок ефективного функціонування органів державної влади, боротьбу з корупцією, прозорість процесів і збільшення ефективності використання державних коштів», – зазначив Порошенко.

«Вибачте за вирвані з контексту слова, які намагались розповсюджувати в соціальних мережах», – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент Петро Порошенко виступаючи в Будинку офіцерів у Києві з нагоди 24-ї річниці Збройних сил України, заявив:

«Я хочу подякувати волонтерам, які в перші години, дні і місяці війни, коли було найважче, віддавали останнє. І без цього внеску ми б все рівно перемогли, але було б набагато важче».

Такі слова Президента викликали обурення у колі волонтерів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry