Порошенко вже сьогодні може почати переговори з Путіним

Автор: Людмила Баран

08 Jun, 2014 12:59

Поділитись публікацією
Порошенко вже сьогодні може почати переговори з Путіним

Про це повідомляють закордонні ЗМІ.

Переговори новообраного президента України Петра Порошенка з керівником Росії Володимиром Путіним з приводу сепаратистської кризи в східних і південних областях України можуть початися сьогодні, 8 червня. Про це повідомляє Bloomberg, передає ТВі.

Нагадаємо, 6 червня Порошенко заявив про досягнення домовленості з Путіним про початок двосторонніх мирних переговорів. Український президент очікує скасування рішення Ради Федерації РФ про використання збройних сил РФ на території України і планує спільні з Росією дії щодо закриття кордонів, де триває збройний конфлікт.

“Ми досягли домовленостей про три речі: в Україну приїде російський представник, з яким ми обговоримо перші кроки з мирного врегулювання ситуації і план, в якому передбачено низку кроків із боку Росії і з боку України. Крім того, ми очікуємо скасування рішення Ради Федерації РФ про використання збройних сил РФ на території України. А також плануємо спільні дії щодо закриття кордонів на ділянках, де триває збройний конфлікт і постійний перетин українських кордонів диверсантами”, – повідомив Порошенко.