Порошенко звільнив міністра оборони Гелетея

Автор: Людмила Баран

12 Oct, 2014 21:00

Поділитись публікацією
Порошенко звільнив міністра оборони Гелетея

Президент України Петро Порошенко задовольнив рапорт про відставку міністра оборони Валерія Гелетея, повідомила прес-служба президента.

Читайте також: Порошенко привіз військовим шість БПЛА «Очі Арти» (ФОТО)

Порошенко наголосив, що настав час змінити керівництво військового відомства, передає ТВі.

За словами президента, вже завтра він внесе до парламенту подання на призначення нового міністра оборони України. Порошенко висловив сподівання, що його пропозицію підтримають 14 жовтня на сесії Верховної Ради.

“Упевнений, що з голосуванням за кандидатуру нового міністра ми не зволікатимемо. Розраховую, що саме у вівторок воно відбудеться”, – зазначив Порошенко.

На переконання голови держави, рішення щодо зміни очільника Міністерства оборони та низка інших кадрових рішень, зокрема щодо звільнення керівництва Держприкордонслужби та утворення Комітету з питань розвідки і призначення його головою Ігоря Смешка, серйозно посилять силові структури і зміцнять обороноздатність України.

Нагадаємо, лише вчора, 11 жовтня, в Харкові голова держави повідомив, що міністр оборони Валерій Гелетей продовжує виконувати свої обов’язки. “Станом на зараз міністр оборони Гелетей виконує свої обов’язки”, – сказав Порошенко, додавши, що Валерій Гелетей супроводжував його у п’ятницю в поїздці на Донеччину та Луганщину, де президент і міністр оборони інспектували підготовку військ до зими.

Водночас президент пообіцяв інформувати про кадрові зміни, щойно вони стануться, і, як бачимо, дотримав слова.