Порушення у Кутах: жінка вкинула до скриньки кілька бюлетенів

Автор: Турій Роман

25 May, 2014 13:01

Поділитись публікацією
Порушення у Кутах: жінка вкинула до скриньки кілька бюлетенів

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, на виборчій дільниці № 2601416 у Кутах, Косівського району сталося порушення. Спостерігач помітила, як жінка з великими зусиллями намагалася пропхати у скриньку для голосування бюлетень, але згорток паперу не влазив у щілину. Спостерігач підійшла ближче і встигла побачити, як на дно скриньки впало кілька бюлетенів.

«Коли я побачила, як жінка вкинула до скриньки більше, ніж один бюлетень, я звернула на це увагу членів ДВК. Вони сказали, що не знають цю жінку і і бюлетень їй не видавали», – розповідає спостерігачка.

За її словами, один із членів ДВК та спостерігач від одного з кандидатів, які також бачили вкидання більше одного бюлетеня спочатку погодились підписати акт про виявлене порушення. Проте коли спостерігач попросила їх засвідчити факт порушення в акті, вони сказали, що нічого не бачили і підписувати акт не будуть.

За словами спостерігача, працівник міліції не склав протокол про порушення, бо порушниця, після того, як на неї звернули увагу, миттєво покинула дільницю, а члени ДВК оперативно не запросили правоохоронця для складання протоколу.