Посадовці Держземагентсва незаконно передали у власність земельні ділянки площею 1,7 га у Яблуниці

Автор: Людмила Баран

29 Aug, 2014 13:40

Поділитись публікацією
Посадовці Держземагентсва незаконно передали  у власність земельні ділянки площею 1,7 га у Яблуниці
Прокуратура вимагає повернути території громаді Яблуниці, оскільки ці  ділянки належать до комунальної власності, розпоряджатись ними чиновники не мали права.

Прокуратурою Івано-Франківської області проведено перевірку в Головному управлінні Держземагенства в Івано-Франківській області щодо додержання та застосування земельного законодавства, передає прес-служба прокуратури.

Встановлено, що посадові особи  Держземагентсва незаконно передали  у власність двом жителям с. Яблуниця земельні ділянки загальною площею 1,7 га.
При цьому, посадовці проігнорували той факт, що вказані ділянки є землями Яблуницької сільської ради та відносяться до земель комунальної власності, тому розпоряджатись ними вони не мали права.
За результатами проведеної перевірки прокуратурою Івано-Франківської області подано позовні заяви в інтересах держави в особі Яблуницької сільської ради про визнання недійсними наказів Головного управління Держземагенства в Івано-Франківській області, скасування державної реєстрації права власності на земельні діляноки та їх повернення в землі запасу сільської ради.