Посадовці перевірили, чи їздять іванофранківські школярі у громадському транспорті безкоштовно (ФОТО)

Автор: Борис Марія

04 Feb, 2016 10:30

Поділитись публікацією
Посадовці перевірили, чи їздять іванофранківські школярі у громадському транспорті безкоштовно (ФОТО)

Сьогодні, 2 лютого, міський голова Руслан Марцінків особисто перевірив, чи їздять учні Івано-Франківська у громадському транспорті безкоштовно.

Читайте також: Десь за місяць позбудемося ямковості, – Марцінків про ремонт доріг

Рейд також здійснили начальник управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак та начальником департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайло Смушак.

Вони зауважили, що не всі школярі мають учнівські квитки, однак водії у них грошей за проїзд не брали. Мер міста вважає, що директорам та вчителям шкіл слід нагадати учням, що до липня учні можуть користуватися правом на безоплатний проїзд за наявності квитка.

Пасажири маршруток скористалися можливістю поскаржитися очільнику Івано-Франківсьа на те, що водії порушують правила перевезень. Пенсіонерам інколи відмовляють надавати гарантовані 3 пільгові місця до 10:00 і після 16:00. Руслан Марцінків та Олег Ганчак попросили з усіма скаргами звертатись на гарячу лінію 15-80.

Також посадовці завітали до школи №18. Виявилось, що не всі школярі мають учнівські квитки, однак, директор пообіцяв це виправити. Обговорили й плани щодо утеплення приміщення та заміни вікон.

Тож ранковий рейд був результативним. На всі зауваження посадовці відреагують і будуть продовжувати таку практику.