Пошта Google обзавелась можливістю відправляти листи з таймером самознищення

Автор: Вадим Войтик

28 Лип, 2015 03:00

Пошта Google обзавелась можливістю відправляти листи з таймером самознищення

Google пропонує встановити розширення Chrom, яке отримало назву Dmail. Воно дозволить відновити доступ до листа в будь-який момент після відправлення або навіть надіслати лист з таймером самознищення.

Читайте також: Google випустив дудл про миття рук

Як повідомляла “Галка”, минулого місяця Gmail ввела функцію скасування надсилання листа, яка дозволяла протягом 30 секунд скасувати надсилання листа у разі знаходження в ньому помилки. Нова функція розроблена спеціально для тих, кому мало відведених 30 секунд.

Ще однією примітною особливістю Dmail є те, що функції, які пропонуються розширенням, доступні навіть у тому випадку, якщо він не встановлений на комп’ютері одержувача. Це стало можливо завдяки тому, що Dmail насправді не видаляє листи зі скриньки одержувача, а просто зашифровує їх доставку.

Якщо одержувач, у якого не встановлений Dmail, отримає такий лист, він буде відкритий у новому вікні (якщо Dmail встановлений, то лист просто відкриється в Gmail) і після того, як користувач його відкриє, з’явиться повідомлення про те, що його незабаром буде знищено і він не буде доступний далі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...