Послуги сантехніка, електрика на дім та монтаж систем опалення і кондиціонування в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

28 Jun, 2022 09:07

Послуги сантехніка, електрика на дім та монтаж систем опалення і кондиціонування в Івано-Франківську

Встановити опалення, поставити кондиціонер, змонтувати систему вентиляції, встановити сантехніку або викликати сантехніка на дім чи негайно замовити електрика в Івано-Франківську, можна дуже швидко і якісно, якщо звернутися до правильної компанії.

«ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» – це саме та компанія, яка надає комплексні інженерні та технічні послуги, займається продажем супутніх товарів у галузі теплової техніки, сантехніки, систем кондиціонування та вентиляції в Івано-Франківській області.

Вже майже п’ять років поспіль ми робимо для людей те, що вміємо найкраще і продовжуємо працювати задля спільної перемоги:

 • проектування, переобладнання, доповнення та встановлення систем опалення, водопостачання, каналізації, електропостачання, кондиціонування та вентиляції;
 • монтаж і ремонт сантехніки (послуги «Сантехнік на дім», «Електрик на дім»);
 • ремонт та пусконалагодження газових, електричних котлів, електроводонагрівачів, теплових насосів;
 • реалізація об’єктів різної складності:

– квартири;

– приватні будинки;

– багатоповерхівки;

– промислові та виробничі приміщення;

– офіси, торгові центри;

– заклади громадського харчування, тощо.

Що ми встигли досягти?

За цей час «Територія Сервісу» поповнила скарбничку успіху на близько сім тисяч задоволених клієнтів; здійснила більше трьох тисяч запусків та ремонтів газових і електричних котлів, теплових насосів, бойлерів; виконала майже дві з половиною тисячі виїздів за викликами «Сантехнік на дім», «Електрик на дім»; успішно завершила близько сімсот об’єктів по встановленню систем опалення на основі газових котлів, електричних, твердопаливних, теплових насосів, котелень; реалізувала більше чотирьохсот проектів систем кондиціонування та вентиляції.

Це дає привід радіти тому, що ми приносимо людям користь і підштовхує впевнено рухатися далі. Такого успіху ми досягли завдяки командній роботі працівників під хорошим керівництвом. Їх досвід роботи в інженерній сфері переважає 15 років, що справді вказує на можливість виконання завдань навіть найвищої складності.

А що можна в нас купити?

У нашому інтернет-магазині знайдеться все: котел для опалення, стабілізатори напруги, терморегулятори, радіатори опалення, бойлери, кондиціонери на обігрів чи охолодження, рекуператори повітря, сантехніка та інсталяція. І це все з безкоштовною доставкою по Івано-Франківську. Також можлива доставка Новою Поштою чи іншим видом транспорту до будь-якої точки України за договірною ціною.

«Територія Сервісу» – це про надійність та відкритість, доступність цін і  якісне обладнання, хороший рівень обслуговування і професіоналізм, які підтверджені офіційними сертифікатами та великим багажем виконаних робіт. Пропонуємо вам професійні інженерні послуги, індивідуальний підхід та розуміння ваших потреб. Менеджери працюють 24\7, щоб допомогти вам обрати той чи інший товар, вирішити проблему по сантехніці, електриці чи опаленні та направити відповідного майстра.

Приєднуйтеся до наших соцмереж в Instagram i Facebook та слідкуйте за актуальними новинами.

партнерська публікація

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

 • like 1
 • like
1
Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry