Посол ЄС відкрив Інформаційний Центр Європейського Союзу в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

13 Лис, 2014 10:48

Поділитись публікацією
Посол ЄС відкрив Інформаційний Центр Європейського Союзу в Івано-Франківську (ФОТО)

Сьогодні, 13 листопада, в Прикарпатському національному університеті відбулося урочисте відкриття Інформаційного Центру ЄС за участю Голови представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінського, голови ОДА Олега Гончарука та ректора ПНУ Ігоря Цепенди.

Читайте також: "З надією у серці": у Прикарпатському університеті відкрили виставку ікон (ФОТО)

Центр працюватиме на базі Інституту історії, політології і міжнародних відносин по вул. Чорновола,1. За умовами Угоди, підписаної Головою представництва ЄС та ректором ПНУ, Європейський Союз буде забезпечувати Інформаційний центр ЄС інформаційними матеріалами інституцій Європейського Союзу. Зокрема служба офіційних публікацій Європейського Союзу в Люксембурзі надаватиме власні документи, а також необхідні матеріали надаватиме Представництво Європейського Союзу.

За словами Яна Томбінського, щойно презентований Центр – вже 19-ий в Україні. За його словами, це ще один крок до зближення України і об’єднаної Європи.
Як повідомила “Галці” директор Інформаційного Центру Європейського Союзу Марчук Наталія, установа працюватиме не лише для студентів.

“Ми маємо інформувати громаду області про основні принципи роботи Європейського Союзу, також про ті проекти, які проводить ЄС і про актуальні питання інтеграції України в ЄС. Це не лише для студентів – будемо збирати експертів, аби акумулювати потреби громади і вирішувати їх через проекти ЄС”, – розповіла Наталя Марчук.

Також особливу увагу планується приділити допомозі викладачам та вчителям, що проводять викладацьку або дослідницьку діяльність у галузях, пов’язаних із Європейським Союзом.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua