З блок-поста на турнір: франківські АТОвці в Маріуполі стали призерами бійцівських змагань (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Oct, 2016 12:24

Поділитись публікацією
З блок-поста на турнір: франківські АТОвці в Маріуполі стали призерами бійцівських змагань (ФОТО)

Бійці батальйону “Івано-Франківськ” Назар Кішак та Василь Яримович, котрі несуть службу в зоні АТО, встигають не лише захищати Україну на блок-постах під Маріуполем, а й відстоювати честь області на стортивних турнірах.

Читайте також: У Франківську влаштували турнір ММА серед атовців (ФОТО, ВІДЕО)

В неділю, дев’ятого жовтня, в місті на Сході України відбувся Відкритий всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА. Зі змагань хлопці повернулися з медалями. У Назара – “бронза”, а у Василя – “срібло”. Щоправда, в останньому випадку нагорода не дісталася Яримовичу лише завдяки рішенню маріупольських суддів. Адже в бою з чемпіоном міста, прикарпатець наніс більшу кількість жорстких ударів як в стійці, так і в партері. Це навіть визнав сам суперник Яримовича у приватній розмові.

Командир батальйону “Івано-Франківськ” Микола Івоняк розповів “Галці”, що усі бійці підрозділу у вільний від службових обов’язків час підвищують свою як професійну (тактичну і вогневу), так і фізичну майстерність – тренуються з представниками інших підрозділів – “Азовом”, “Дніпром – 1”, “Черніговим”,  “Львовом”. На своїй же базі батальйону хлопці також облаштувати спортзал.

“Якщо є можливість виступити – чому б не показати високий клас? Нехай знають, що Франківськ тут є, і надовго запам’ятають нашу присутність”, – сказав Івоняк.

АТО,быйці,прощання,відправка-9853