Потенціал є, але його погано доносять, – Шмигаль про розвиток туризму на Верховинщині (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

15 Сер, 2019 15:54

Потенціал є, але його погано доносять, – Шмигаль про розвиток туризму на Верховинщині (ФОТО)

15 серпня у село Ільці, що на Верховинщині, з робочим візитом прибув голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Перед цим Шмигаль перевірив, як в селі Буковець укріплюють проблемний міст (ФОТО).

Він перевірив хід ремонтних робіт на мості, а також відвідав туристичний Візит-центр, будівництво якого завершують за підтримки Європейського союзу.

У центрі новітній ремонт, сучасне освітлення, є туалет і навіть душова, парковка для автобусів, як того вимагають європейські вимоги, інформує “Галка”.

Однак сама наявність будівлі, впевнена місцева влада, серйозно потік туристів не збільшить. Навпаки, згідно спостережень, через поганий стан дороги “Яремче-Верховина”,  кількість мандрівників впала на 80%.

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль пообіцяв вирішити питання з ремонтом дороги, натомість просить скласти чиновників програму розвитку Візит-центру та заохочення туристів.

«А інформаційні матеріали якісь є? Ну приїде автобус з туристами, чим ви їх будете зацікавлювати? Нехай зробимо ми ті 23 кілометрів, поїде потік автобусів – по 10 чоловік, тобто по 500 відвідувачів на день, що ми будемо їм презентувати?», – спитав Шмигаль.

Голова РДА Олег Лютий відповів, що наразі є безліч розроблених інформаційних буклетів, а також є плани залучення спонсорів для створення низки оздоровчих установ, адже у Ільцях є лікувальні води.

«Є і карти, і мапи музеїв. Того, чим ми можемо сюди притягти туриста і з ним поділитись – є море. Наразі інформаційні стенди, оголошення ми використовуємо на фестивалях, святах. Нам є що показати людям»,- каже Олег Лютий.

Він додав, що є й готельний фонд, збережена автентика й традиція регіонів.

Крім технічного вирішення проблеми (ремонту дороги), голова ОДА Денис Шмигаль пообіцяв домовитися із найбільшим туристичним оператором краю, аби той пустив сюди свої маршрути.

«Тут і зимою привабливо, є атракції, музеї, є потенціал. Перша проблема – це дорога, але важливіша – відсутність інформації. Точніше інформація є, але її погано доносять до туристів, до туроператорів. У вас є верховинська вода, перелік лікувальних джерел, треба готувати матеріали, шукати інвесторів. Якщо правильно скласти стратегію, знайти інвесторів – це дуже оживить регіон»,- каже Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Буде замість шаурми мед”, – як голову ОДА частували на Верховинщині (ФОТО)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • exciting 1
  • exciting
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...