Потенціал Бурштинської ТЕС планують збільшити

Автор: Людмила Баран

27 Aug, 2014 16:27

Поділитись публікацією
Потенціал Бурштинської ТЕС планують збільшити

Керівники провідних промислових підприємств звернуться до Кабінету міністрів, щоб збільшити використання енергогенеруючого потенціалу Бурштинської ТЕС й зменшити обсяги використання електрики виробництвами.

У департаменті промисловості та інфраструктури облдержадміністрації відбулася нарада про обмеження споживання електричної енергії за участю керівників провідних промислових підприємств області: ПАТ «Івано-Франківськцемент», НГВУ «Надвірнанафтогаз» та «Долинанафтогаз», ТОВ «Кроно-Україна», ТОВ «Електролюкс-Україна», ТОВ «Синтра» та інших, повідомляє прес-служба ОДА.

Директор з енергозбуту ПАТ «Прикарпаттяобленерго» В.Боднарук повідомив, що застосування графіків обмеження для промислових підприємств відповідає вимогам Закону України «Про електроенергетику» та пов’язане з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що загрожує порушенню балансу між виробництвом і споживанням електроенергії.

З метою недопущення, через зазначені обмеження, зупинки технологічних процесів виробництва, скорочення обсягів видобутку вуглеводнів, зупинки хлібопекарських та зернопереробних підприємств облдержадміністрація звернулася до Міненерговугілля щодо сприяння у зменшенні доведених величин обмеження споживання електроенергії.

Разом з тим, враховуючи зауваження присутніх на нараді керівників, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» рекомендовано розширити коло підприємств, до яких застосовуються обмеження, з метою зменшення навантаження від зазначеної санкції на провідні підприємства області.

Прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України з метою зменшення обсягів обмеження електроенергії промисловим споживачам області, в тому числі за рахунок збільшення використання енергогенеруючого потенціалу Бурштинської ТЕС».