“Потрапляючи у рай дерева стають дитячими стільчиками”: у Франківську “заспівали” дерева (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Турій Роман

09 Чер, 2016 11:15

Поділитись публікацією
“Потрапляючи у рай дерева стають дитячими стільчиками”: у Франківську “заспівали” дерева (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В рамках Porto Franko Gogol Fest у сквері поза головного корпусу ІФНМУ влаштували перформанс інтерактивну міську інсталяцію “Співаючі дерева”.

Інсталяцію спроеткували, змонтували та представили франківці Денис Овчар, Роман Шкромида та Данило Савка.

“Потрапляючи у рай дерева стають дитячими стільчиками. Природа і техніка. Звичне й несподіване. Ідучи скверами міста, втикаємо в смартфони чи втуплюємося під ноги і не зауважуємо гармонійної взаємодії довкілля. Технології змінюють нас і навколишній світ. Але час звернути увагу на природу.

Спиляне й оброблене дерево перетворюється на зависле в повітрі дитяче кріселко, на образ душі дерева, що стало матеріалом та утилітарним предметом. І ось уже дерева реагують на вашу присутність, нагадують про те, що вони ще живі, шукають спілкування та потребують уваги”, – каже ініціатор проекту Денис Овчар.

Куратор: Анатолій Звіжинський

Розробка та програмування: Роман Шкромида, Роман Цюпа

Пісні дерев (музика): Данило Савка

Меценат: Ярослав Дорошенко

За підтримки громадського ресторану «Urban Space 100»

Над проектом працювали: Євген Вершинін, Андрій Пришляк, Юрій Овчар, Віктор Басенко, Олег Пашкевич, Юлія Плисюк, Остап Бринський, vj group CUBE

спеціальні поради та допомога: Ярема Стецик, Сергій Пілявець, Олена Лукань, Oksana Misong (FI), Andriy Tymchenko (FI), Людмила Лінник-Савка, Маркіян Іваничок, Glow, Yurabin, Red Witch, Talib, Xaora

Технічна підтримка: КОЛО лтд, Sunday Coffee, VIPro.