Потрібна допомога хворим двійняткам з Франківщини

Автор: Борис Марія

13 Тра, 2017 12:04

Поділитись публікацією
Потрібна допомога хворим двійняткам з Франківщини

Потрібна допомога двом 2-річним двійняткам Олегу та Володимиру Петрівам з села Добровляни Калуського району. У хлопчиків діагноз – ДЦП.

Читайте також: Викрадачі комунального майна взялися і за інтернет-обладнання

Про це написали на сайті БФ “Ти-Ангел”.
“Олежик та Володик пройшли черговий курс реабілітації. Зараз дітлахи лікуються на базі обласної дитячої клінічної лікарні. Володька тепер може сидячи розвернутись навколо себе, чого раніше не робив. Хлопчаки сильно хворіли. Вірус дав ускладнення. У них була пневмонія, що змусило дітей навіть лікуватися на стаціонарі у Калуській районній лікарні. Проте хворобу успішно подолали, зараз Олег з Володиком вдома. Але близнюки стали дратівливі і дуже втомлені від запалення. Вони продовжують займатися вдома – роблять різноманітні вправи, що добре відбивається на їхньому самопочутті. Хлопцям слід постійно проходити реабілітацію і тоді в них буде шанс на безтурботне дитинство. Тому просимо вас і надалі помагати хлопцям. Наступна поїздка у Клініку відновного лікування запланована на вересень місяць”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що самостійно діти на ноги не стають. Лікарі сподіваються, що близнюки дадуть позитивну відповідь на реабілітацію. Олежику та Володику призначили масажі і ЛФК та рекомендовано пройти повторний курс реабілітації у Клініці відновного лікування ім. Козявкіна.

Реквізити для надання допомоги:

Отримувач: БО “БФ ТИ-АНГЕЛ”
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Олега та Володимира Петрівів

Теги: