Потужний елеватор відкрили на Франківщині (ФОТО)

Автор: Борис Марія

22 Вер, 2016 14:14

Потужний елеватор відкрили на Франківщині (ФОТО)

У Городенці у приватному підприємстві агрофірмі «Вільхівці» урочисто відкрито і запущено в експлуатацію зерноелеватор потужністю 85 тисяч тонн зерна.

Керівник агрофірми Іван Приймак розповів про шлях, який пройшла агрофірма від створення до завершення будівництва елеватора, подякував за підтримку та вручив подарунки бізнес-партнерам підприємства, працівникам елеватора, інформує Городенківська РДА.

Все обладнання, що входить до складу елеватора – торгової марки RIELA. Це потужний сучасний об’єкт, на якому вперше представлена нова зерносушарня. У 2014 році  була запущена друга черга розбудованого елеватора, що складалась з сушарні і очисної машини. Особливістю зерносушарок є те, що вони мають можливість, при необхідності, шляхом нарощування каскадів, збільшувати продуктивність.

Елеватор розташований в безпосередній близькості з залізничним вузлом, що полегшує процес відвантаження на залізничний транспорт. На новозбудованому елеваторі зберігатимуть зернові культури сільськогосподарські підприємства району, області, та державного аграрного фонду.

Будівництво проведено за власні кошти та за рахунок кредиту від державного “Укрексімбанку”, загальна вартість будівництва 12 мільйонів євро. На підприємстві створено 50 робочих місць.

Відкриття нового підприємства на Заході України, в Городенці, побудованого за найсучаснішими світовими технологіями, показує прагнення українців розбудувати Україну та йти європейським шляхом.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...