“Повинні пройти «детектор брехні»”, – Володимир Огризко про люстрацію українських суддів

Автор: Андрій Макітра

06 Dec, 2023 10:13

Поділитись публікацією
“Повинні пройти «детектор брехні»”, – Володимир Огризко про люстрацію українських суддів

Ексміністр закордонних справ за президенства Віктора Ющенка, дипломат Володимир Огризко розповів про варіанти реформування української судової системи та люстрації суддів.

Як пише Галка, 5 грудня в Івано-Франківську студенти Університету Короля Данила зустрілися із Володимиром Огризком, українським дипломатом, міністром закордонних справ України з 2007 до 2009, Надзвичайним і Повноважним Послом України, проректором із міжнародної діяльності Київського університету ім. Б. Грінченка.

Дипломат вважає, що усіх суддів, і не тільки їх, варто відправити на «детектор брехні».

“Для того, щоб наша суддівська система стала нормальною, вона повинна бути люстрованою та очищеною від всіх тих, які живуть за іншими правилами. Якщо ти хочеш бути успішним та патріотичним, то ти мусиш служити своїй державі. Моя думка полягає у дуже простому – всі державні службовці, усі депутати, усі міністри, усі судді, прокурори повинні пройти «детектор брехні»”, – зазначив Володимир Огризко.

На думку дипломата, щоб поліпшити та оптимізувати судову систему в Україні, потрібно братися за це системно та чесно “відрізати від роботи” усіх недобросовісних суддів.

Читайте також: “Єдність, допомога Заходу та героїчна армія”, – Володимир Огризко визначив три складові перемоги (ФОТО)