Поїзд до Києва через Коломию і Яремче курсуватиме щодня

Автор: Людмила Баран

18 Aug, 2014 15:47

Поділитись публікацією
Поїзд до Києва через Коломию і Яремче курсуватиме щодня

Від 22 серпня поїзд  Київ – Рахів курсуватиме щоденно.

Поїзд № 457/458 вирушає з Києва о 15:39 і прибуває до Рахова о 10:56. Із Рахова поїзд вирушає о 12:08 та прибуває до Києва о 7:00. Він робить зупинки, зокрема, на станціях Чортків, Хмельницький, Тернопіль, Ворохта, Заліщики, Коломия, Яремче та Вінниця.

В Укрзалізниці після аналізу пасажиропотоку прийнято рішення перевести поїзд № 457/458 Київ – Рахів на щоденне курсування, повідомляє сайт Укрзалізниці.

Оскільки, з часу здійснення першого рейсу, із 3 серпня, його заповнення сягає 100 %. Третина – це пасажири, які подорожували до кінцевої станції Рахів.

Із Києва поїзд курсуватиме щоденно із 22 серпня, а із Рахова – з 23 серпня. Раніше поїзд курсував через день.

Як відомо, рішення про призначення прямого поїзда Київ-Рахів прийняв генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк на зустрічі із громадськими активістами. Курсувати поїзд почав з 3 серпня. Завдяки новому залізничному маршруту пасажири можуть без пересадок доїхати до популярного туристично-рекреаційного центру, а мешканці населених пунктів Гуцульщини – зручно подорожувати до столиці, оскільки раніше необхідно було пересідати на поїзд у Львові.

Залізниці постійно здійснюють аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і проводять роботу із забезпечення цих перевезень – призначають додаткові вагони до складів найбільш популярних поїздів та призначають додаткові поїзди на найбільш популярні дати.