Працівники СБУ відвідали Надвірнянський будинок дитини (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

20 Гру, 2018 13:44

Працівники СБУ відвідали Надвірнянський будинок дитини (ФОТО)

Напередодні свята Миколая Чудотворця співробітники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області завітали з допомогою до Надвірнянського будинку дитини.

У дитячий заклад привезли кухонне начиння, миючі засоби, предмети дитячої гігієни, придбані за власні кошти офіцерів. Керівнику, колективу та вихованцям закладу передали вітання з прийдешніми Різдвяними святами та побажання здоров’я й щастя в новому році.

У Надвірнянському будинку дитини опікуються малюками віком від 1 до 4 років з усієї області. Зараз там перебуває двадцять шість діток. Це майже удвічі менше, ніж п’ять років тому. Дітей всиновлюють, беруть під опіку, більше діток залишається в родинах, пише “Галка” з посиланням на Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

При будинку дитини діє відділення паліативної допомоги на десять ліжок. Тут мами можуть перебувати разом із дітьми. Родини отримують допомогу психолога, для діток є фізпроцедури, масаж.

Управління СБУ в Івано-Франківській області допомагає Надвірнянському будинку дитини з 2010 року. За цей час надали сприяння у роботах з водовідведення, ремонті будівлі, благоустрої території.

“Допомагати дитячому закладу приємно. Тішить небайдужість працівників, щира турбота і любов до дітей. Стараннями колективу, обласної влади та благодійників у будинку дитини створені всі умови для того, щоб після випробувань, яким їх піддала недобра доля, діти могли відігрітися і тілом, і душею”, – говорять працівники СБУ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!