Прапор “Едельвейсів” піднімуть на саміті НАТО у столиці Литви

Автор: Вадим Войтик

29 Jun, 2023 11:40

Поділитись публікацією
Прапор “Едельвейсів” піднімуть на саміті НАТО у столиці Литви

Розпочався 16-денний біговий марафон Київ-Вільнюс “Я підіймаю прапор за Україну в НАТО”, у якому беруть участь 33 українські та литовські бігуни.

Степан Барна, боєць 10-ої гірсько-штурмової бригади, депутат Тернопільської обласної ради з фракції «Європейська Солідарність» передавав бігунам прапор України, щоб вони донесли до Європи і світу, що Україна – це європейська держава і заслуговує на членство в НАТО.

«Дуже важливо донести до Європи і до світу, що Україна – це європейська держава, в якій за цінності демократії, свободи слова віддають життя українські солдати. Цей прапор – це прапор, котрий стоїть на кордоні Європи та орди, яка сьогодні називається росією», – сказав Степан Барна.

33 спортсмени з Литви та України беруть участь у Міжнародному марафоні «Я підіймаю прапор за Україну в НАТО». Кількість учасників марафону – 33 – дорівнює кількості членів Альянсу, якщо Україна стане членом НАТО. Кінцева точка марафону — Вільнюс, де 11 липня під час саміту НАТО проведуть урочисту церемонію підняття українського стяга.

Читайте також: У 2023 році Коломия забезпечила “Едельвейс” дронами та ремонтними послугами на 88 мільйонів гривень, — Станіславський (ФОТО)