Працевлаштування за кордоном. Як не потрапити «на гачок» до шахраїв?

Автор: Турій Роман

13 Sep, 2018 09:27

Поділитись публікацією
Працевлаштування за кордоном. Як не потрапити «на гачок» до шахраїв?

Роботу за кордоном знайти непросто, тим більше, якщо шукати її перебуваючи в іншій країні. Фахові експерти європейського центру зайнятості “VisaStart” розповіли, як перевірити посередника з пошуку роботи та не дозволити ошукати себе.

Основні рекомендації при виборі фірми, з якою плануєте співпрацювати:

  1. Фірма повинна отримати ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.
  2. Важливою деталлю є наявність офісу. Користуючись послугами агентства, яке існує лише віртуально, підвищується шанс стати жертвою шахраїв.
  3. Вакансії у фірми повинні бути безкоштовні.
  4. Знайти реальні відгуки про дану фірму у знайомих, в інтернеті чи просто запитати у людей, яких зустрінете там в офісі.

Недарма існує таке висловлювання: «Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї». Завжди легше починати, коли є надійний помічник, який допоможе вам зробити перший крок до легального працевлаштування за кордоном.

Кадрове агентство «VisaStart» забезпечує максимально повну підтримку на всіх етапах: від підбору вакансії, підтримки протягом усього часу роботи за кордоном та після повернення додому. Координатори кадрової агенції «VisaStart» постійно знаходяться на зв’язку з нашими працівниками та при виникненні непередбачуваних життєвих ситуацій завжди готові допомогти.

У нас укладені прямі договори з польськими будівельними компаніями, заводами, транспортними й логістичними компаніями. Ми отримуємо винагороду за оформлення працівників, отже, для клієнтів – вакансії повністю безкоштовні. Діємо згідно з ліцензією Міністерства соціальної політики України №691 від 25.04.2017р.

Мережа «VisaStart» налічує більше 10-ти представництв по всій Україні та Польщі.

Отримайте кваліфікований супровід, офіційне працевлаштування та гідну оплату праці. Замовляйте дзвінок на сайті – visastart.com.ua або телефонуйте:

● Телефон:  098 764 9 888
                      095 764 9 888
                      093 764 9 888
●  Веб-сайт: visastart.com.ua
●  Е-пошта:  visastart@gmail.com 
●  Skype: visastart
●  Viber: 098 764 9 888
IMG_6850