“Працювати для людей – покликання”, – прикарпатський “шериф” громади Олег Свірнюк (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

25 May, 2023 11:27

Поділитись публікацією
“Працювати для людей – покликання”, – прикарпатський “шериф” громади Олег Свірнюк (ВІДЕО)

Їх називають “універсальними солдатами” через широкий спектр повноважень. Вони надають допомогу, реагують на звернення громадян, а ще беруть участь у розкритті злочинів та затриманнях. Все це – про поліцейських офіцерів громади. Таких на Прикарпатті вже 54, серед них і 35-річний “шериф” Нижньовербізької громади Олег Свірнюк.

Шість населених пунктів, серед яких є і гірські села, та 13 тисяч мешканців. Більшість з них особисто знає поліцейський офіцер Олег Свірнюк. А окрім цього, – що їх турбує, які клопоти у жителів громади та як їм допомогти, пише “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

На цій відповідальній посаді Олег працює уже понад два роки. Раніше чоловік був дільничним, а коли розпочалася реформа Нацполіції, довго не думав, пішов навчатись на поліцейського офіцера. Так, невдовзі став Нижньовербізьким «шерифом». З того часу поліцейський постійно на зв’язку. Навіть під час відпустки. Поліцейський цілодобово контролює безпекову ситуацію у громаді.

“Офіцер громади – це поліцейський, який наближений максимально до громадян, які проживають на території його обслуговування. Він їх часто бачить, з ними спілкується, а вони звертаються до нього в будь-який момент. Фактично цілодобово вони можуть зателефонувати чи написати повідомлення. Я стараюсь відповісти завжди, навіть коли у відпустці. Я працюю для людей. Це не просто робота, а покликання”, – розповідає Олег Свірнюк.

Поліцейська станція Нижньовербізької територіальної громади знаходить в селі Мишин. Тут правоохоронець довго не засиджується. Коли немає заявників, чоловік обходить оселі та роздає застереження щодо шахрайства чи протидії домашнього насильства. А ще їде у сусідні села та патрулює небезпечні ділянки доріг. Наприклад, в селі Нижній Вербіж.

“Тут наближена центральна дорога Р-24, яка прямує на Косівщину, та Верховинщину, дуже багато відпочивальників по ній їде. І поруч є два ліцеї. Дуже часто директори цих навчальних закладів звертаються, для здійснення патрулювання, щоби автомобілі зменшували швидкість”, – додає Олег Свірнюк.

Всебічна допомога населенню та підтримка людей незахищеної категорії – пріоритетний напрямок роботи в професійній діяльності всіх поліцейських офіцерів громади. Олег щодня піклується, щоби місцеві жителі були забезпечені необхідним ліками, одягом, речами, продуктами харчування, водою тощо. А тому тісно співпрацює з головою громади та органами місцевого самоврядування.

Попри чимале щоденне навантаження, офіцер не нарікає. Каже, – ця робота для тих, хто щиро хоче і може допомагати людям. Олег Свірнюк – саме такий, і в службі для громади він знайшов своє покликання.