Працівники «Княгинина» прийшли сказати слова ганьби Руслану Гайді

Автор: Турій Роман

15 Jul, 2014 16:19

Поділитись публікацією
Працівники «Княгинина» прийшли сказати слова ганьби Руслану Гайді

Сьогодні, 15 липня, колектив підприємства «Княгинин, після суду прийшов під стіни адмінбудинку, аби сказати «Ганьба» Русланові Гайді, заступнику міського голови. Хоча за словами працівників, вони знали, що чиновника немає на робочому місці, вони хотіли, аби його керівництво знало про методи роботи пана Руслана.

Читайте також: У Франківську для майже сотні укриттів закуплять електронні замки

Мова йде про процедуру банкрутства підприємства «Княгинин». Працівники кажуть, що бороги підприємства створені були штучно.

«Процедура банкрутства, щоб ви розуміли виникла не тому що погано працює колектив.  В 2003-2004 році ці борги були набуті штучно, коли один злодій відав спір в Донецьк другому, під кришування третього, і ввалили на підприємство 18 млн. боргів На ці мільйони наросли пені і штрафи. Протягом цих років борги не поглиблюються, підприємство барахтається. Вони і не скорочуються і не збільшуються. І тому є перспектива роботи. Якби ці борги просто на просто списали або прийняли до тих осіб, які це вчинили відповідні дії процесуальні. Але цього не відбулося», – відзначає Надія Бурлака.

За її словами, заступник міського голови Руслан Гайда привів на підприємство свою людину і переконав, що вона зможе вирішити проблеми підприємства.

«Але як ми бачимо на сьогодні – це був зговір між Гайдою і Укрспиротом, щоби тихо без шуму передати підприємство під дах підприємству Укрспирт і залишити нас права юридичної особи», – відзначає Надія Бурлака.

За її словами, Руслан Гайда не має права розпоряджатися долями трьохсот осіб, які працюють на підприємстві. Саме тому, вони і прийшли, щоби сказати йому слова ганьби.

Відомо, що суд по «Княгинину» зокрема по процедурі банкрутства продовжили на два місяці. За цей час працівники підприємства надіються підписати з податковою мирову угоду.

Фото Юрій Гриньків