Працівники “Княгинина” прийшли з протестом в ОДА (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

08 Сер, 2017 13:27

Працівники “Княгинина” прийшли з протестом в ОДА (ФОТО)
8 серпня близько 40 працівників Івано-Франківського спиртзаводу прийшли в ОДА, щоб вимагати у голови допомогти їм потрапити на роботу.

Протестувальники спочатку прийшли під кабінет голови ОДА, проте він у відпустці, тож люди перемістились в кабінет першого заступника Марії Савки, інформує кореспондент Бліц-інфо.

Обурені працівники з плакатами, вигуками “Ганьба” та “Банда”  вимагали у чиновниці надати їм погодження від ОДА на перереєстрацію установчих документів підприємства.

Як відомо, останнім рішенням Львівський Апеляційний суд зупинив ліквідацію заводу. Проте директорка заводу каже, що рішення не виконується, і їм не дають зайти на підприємство та приступити до роботи вже третій місяць.

“Нам треба переєструвати установчі документи в реєстраційній палаті, бо через ліквідацію заводу закінчився термін їхньої дії.. А в реєстраційній палаті нам відмовляють і кажуть – давайте погодження від ОДА”, – пояснює директорка.

Вислухавши протестувальників Марія Савка пояснила, що завод належить “Укрспирту”, тож ОДА не може давати ніякі погодження. Проте в облдержадміністрації спробують всіляко допомогти цим людям. Тож заступниця пішла зв’язатись з реєстраційною палатою і з’ясувати, які ж необхідні погодження.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry