Працівники ПАТ «Прикарпаттяобленерго» танцюють просто неба під час робочої фітнес-перерви (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2015 13:22

Поділитись публікацією
Працівники ПАТ «Прикарпаттяобленерго» танцюють просто неба під час робочої фітнес-перерви (ВІДЕО)

Працівники  «Прикарпаттяобленерго» на подвір’ї підприємства зійшлись у танцювальному батлі. У такий спосіб пропагують чотирихвилинні фітнес-зарядки під час робочого дня для підвищення працездатності та покращення настрою.

Змагання бачила репортер ZIK-Стрім Вікторія Гордієнко.

Танцювальний батл влаштували за системою, яку розробив колишній головний тренер японської збірної з ковзанярського спорту Ізумі Табата. «Протокол Табата» передбачає виконання протягом 4 хвилин комплексу вправ. За 4 хвилини виконується 8 раундів. Один раунд – це 20 секунд виконання певної вправи в інтенсивному темпі, після чого учасники мали 10 секунд на перепочинок.

«Ми будемо перші, хто використовує цей формат інтенсивних тренувань. Наразі в нас впроваджується програма «Здоров’я на роботі», яка пропагує, зокрема, і перерви на фітнес-зарядку. «Протокол Табата» дозволяє за 4 хвилинки відновити працездатність, покращити настрій, почуватись якнайкраще на робочому місці», – розповіла голова профкому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко.

Аби взяти участь в танцювальному батлі, працівники компанії розділились на сім команд, була група менеджерів, керівників компанії, працівників дирекції і обслуговування клієнтів, дирекції з персоналу, центральної бухгалтерії, а також парубоча збірна. Усі вправи команди виконували під музичний супровід.

«Дуже цікава ідея, хороший задум, особливо для офісних працівників, які більшу частину часу проводять в сидячому положенні. При підготовці нам було весело і цікаво, думаю, результат буде класним», – розповів працівник Василь Осадчук.