Працівники виборчих дільниць плутають списки кандидатів

Автор: Людмила Баран

25 May, 2014 09:01

Поділитись публікацією
Працівники виборчих дільниць плутають  списки кандидатів

Робота виборчих дільниць гальмується через те, що членам дільничих комісій важко відрізнити список кандидатів у президенти від списку кандидатів у депутати в окрузі №83.

Зокрема, як повідомляє кореспондент www.galka.if.ua, така проблема виникла на дільниці № 260878, що розташована у Народному домі “Княгинин” на вул. Галицькій.

До пари членів ДВК, що відповідають за певну адресу, шикуються довгі черги. Люди нервуються, бо вже спізнюються на роботу. А працівники дільниці повільно шукають прізвища виборців у списку, перепитують один одного, де список президентів, а де нардепів.

Є ситуації, коли будинок за певною адресою віднесений до компетенції не двох, а чотирьох членів ДВК. Спочатку виборець довго стоїть в одній черзі. Дістає один виборчий бюлетень, а потім мусить ставати в іншу, щоб отримати другий.

Від початку роботи дільниць на них повно людей. Поки що про порушення інформації немає. Можливо, члени ДВК розберуться зі списками, адаптуються до роботи і зможуть швидше виконувати свої функції.