Працівники юстиції вимагають від прокурора покарати міліцію за бездіяльність під час “сміттєвої” люстрації Кавацюка

Автор: Турій Роман

10 Apr, 2015 23:16

Поділитись публікацією
Працівники юстиції вимагають від прокурора покарати міліцію за бездіяльність під час “сміттєвої” люстрації Кавацюка

Близько чотирьох сотень працівників органів юстиції області підписалися під зверненням до прокурора області Ігоря Настасяка.

Читайте також: Інструментальну музику та гуморески подарували прикарпатці писанковому місту (ФОТО)

У ньому нагадають про образливий та незаконний спосіб поводження щодо начальника ГУ юстиції в області Василя Кавацюка, якого активістами “Правого Сектору” було кинуто у смітник, облито зеленкою і водою та побито.

“Такі дії ми розцінюємо, не тільки як знущання над фізичною особою з ознаками кримінально-каранного діяння та грубим порушенням Конституції України, але і як несанкціоноване втручання в роботу державного органу, що призвело до призупинення нормального його функціонування та тиску на всіх працівників системи органів юстиції”, – кажуть працівники юстиції.

Враховуючи вищевикладене, з метою відновлення довіри до правоохоронних органів та попередження в подальшому аналогічних злочинів, колектив головного територіального управління юстиції вимагає:

“1. Предметно вивчити викладені факти та надати належну правову оцінку як діям правоохоронних органів так і відвертим хуліганським діям осіб причетних до скоєння злочину.
2. Вжити невідкладних заходів щодо попередження вчинення аналогічних злочинів.
3. Особисто здійснювати контроль по розслідуванню даного кримінального злочину.
4. Негайно проінформувати громадськість та колектив головного територіального управління юстиції про хід розслідування даного резонансного злочину”, – йдеться у зверненні, яке опинилося з розпорядженні “Галки”.

Теги: