Працівники прикарпатського онкоцентру перераховуватимуть одноденний заробіток на ЗСУ (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

10 Кві, 2023 11:11

Поділитись публікацією
Працівники прикарпатського онкоцентру перераховуватимуть одноденний заробіток на ЗСУ (ФОТО)

Медики приєдналися до ініціативи волонтерів #SaveUkraineNow(SUN) “1 день на місяць працюю для ЗСУ”, яка об’єднує колективи компаній та громади Івано-Франківської області.

Загалом долучилися 85% працівників медзакладу. Таке рішення було прийнято після презентації, яку провели представники SUN для колективу.   

“Більшість працівників — лікарі, середній медичний персонал, молодший медичний персонал, підтримали цю ініціативу, і я вважаю, що це є таким відображенням настрою людей в теперішній час. Попри те, що війна триває вже понад рік, це символізує, що люди не втомилися, їхній дух не впав, всі вірять в перемогу і готові допомагати”, – розповіла Аліна Андріїв медичний директор КНП Прикарпатський клінічний онкологічний центр ІФ ОР.

Щомісячна благодійна допомога медиків онкоцентру становитиме близько 100 тисяч гривень. 

“Весь цей час ми всіляко допомагали військовим, однак, порадившись на зборах, вирішили зробити й такий внесок у перемогу. Тут ми маємо можливість помагати щомісяця людям на передовій”, — зазначав Святослав Цибран, в.о. генерального директора Прикарпатського онкоцентру.

У #SaveUkraineNow(SUN) кажуть, що на сьогодні ініціатива перерахунку одноденного заробітку становить близько 80% надходжень. Саме завдяки цим внескам волонтери можуть забезпечувати підрозділи з Прикарпаття на передовій найнеобхіднішим.

Серед партнерів, що перераховують свій одноденний заробіток на  підтримку прикарпатських захисників  “Прикарпаттяобленерго”, “Прикарпатенерготрейд”, Дубовецька територіальна громада, Kalush Industrial Hub,  ВАМ БУД, ТМ ВАМ та Чубі Бум.

Доєднатися до ініціативи перерахунку заробітку колективом можна сконтактувавши з SUN через соціальні мережі, для індивідуальних благодійників є спеціальний додаток на сайті.

Довідково: 

Координаційний центр допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) створений після 24 лютого громадськими організаціями, бізнесами, разом з військовими, для забезпечення комплексної підтримки сил оборони з Івано-Франківської області  на передовій.  

Центр підтримує виключно підрозділи з Прикарпаття на передовій. Зокрема, франківську бригаду ТРО (7 батальйонів), окремі стрілецькі батальйони, окрему гірсько-штурмову бригаду, бригаду тактичної авіації, спецпідрозділи НГУ та МВС, інші військові підрозділи з Прикарпаття. За рік роботи SUN вдалося залучили понад 2,2 мільйона доларів допомоги.