Працювати і не боятися! Секрети успіху молодих франківців

Автор: Сидорчук Василь

04 Вер, 2018 14:35

Поділитись публікацією
Працювати і не боятися! Секрети успіху молодих франківців

Ці юні хлопці та дівчата успішні у своїх сферах, хоча ще навчаються в університетах, або лише щойно їх закінчили. Тому не дивно, що їхні історії захоплюють та надихають.

Читайте також: У Франківському районі селяни власноруч створили Хресну дорогу (ВІДЕО)

Як наважилися заявити про себе на публіку, на власну справу, і з якими труднощами стикалися? Журналісти OGOGO! готові розповісти більше про молодих успішних іванофранківців.

Стефані Білусяк – 26-річна франківська косметологиня,спеціалізується на класичній та ін’єкційній косметології.

косметолог

“Я працюю у сфері косметології вже 5 років, маю медичну освіту. Працювала у різних салонах, кабінетах, клініках Івано-Франківська, а також в Києві. Дало початок у цій галузі те, що вже на першому курсі знала, що буду вивчати косметологію на курсах в Києві. Після отримання сертифікату відразу приступила до роботи, пішла на ще одні курси, семінари, майстер-класи, чим і досі активно займаюсь”.

 

– Як знайшли себе у цій сфері?

“Ніколи не знала точно, чим хочу займатись. Але я дуже люблю медицину, і знання у цій сфері давались досить легко. Оскільки косметологія 5 років тому назад не була сильно розвинена, як за останній рік, працювати після курсів було досить непросто. Вибір косметичних засобів, пошук клієнтів – це досить клопітка робота. Ніхто нічого не розповідав, доводилось все самій починати з нуля. Тому, в мене все вийшло завдяки вірі в себе та любові до справи, якою займаюсь”.

– Якими своїми досягненнями пишаєтесь?

“Досягнення? Хмм… Думаю нові досягнення є щодня. Їх ніколи не буває забагато. Я завжди пробую щось нове, удосконалюю свої навики, і досягнення таких цілей несуть за собою все нові і нові ідеї для розвитку. Красива, здорова шкіра- це важка робота. Тому приємні досягнення – це задоволений клієнт! Тільки це може стимулювати ріст вгору!”

 

Назар Рибінський – 23-річний фінансист. Наразі він є незалежним фінансовим радником з питань планування, управління особистими фінансами та інвестиціями. У свій вік Назар – керівник філії «Європейського Холдингу OVB Allfinanz» та засновник компанії «Simple finance».

16729356_1782486182075459_181395578802034701_n

“Моя діяльність тільки набирає обертів в Україні. У Європі, чи Америці в оригіналі – Independent financial adviser. У справі з 2014-го року. З 2016 це моя основна діяльність. Знайшов себе у цій справі дуже просто: коли ще був студентом, робив ряд помилок і не знав про існування фінансової грамотності.  Коли часто не вистачало грошей, витрати переважали над доходами, доводилось брати в борг, і не зналось як взагалі можливо більше заробляти, почав досліджувати. Але інформації було мало”.

 

– Якими досягненнями можете похвалитися?

“У 2017 році я створив курс «Фінансова грамотність для підлітка».  Його пройшли близько 100 підлітків (9 груп), більшість з них уже під час курсу відкривали свої перші власні справи, виходили на середній дохід по ринку Франківська.  Вони супер, і я отримую заряд від цієї справи та від їхніх результатів. Я планую запустити такі заходи через навчання нових тренерів для підлітків і у інших регіонах нашої країни. Це надважливо у наш час. За цей час працював і зі звичайними школами міста, області, і з приватними школами для підлітків одна з них – «школа компетенцій», і з бізнес-школами, одна з них “Creators”.

У 2018 році я вирішив почати перші кроки до створення великої платформи по фінансовому плануванні. Концепт компанії – конвейєр для людини, яка 1) вчиться робити порядок з власними фінансами: знає чого прагне і скільки це все коштує; 2) закриває кредити й борги; 3) бере під контроль доходи й оптимізовує витрати; 4) створює фінансову подушку, складає комплексний фінансовий план на 20-30 років вперед. Цей курс я назвав «приватний фінансовий план», який має бути у кожної сім’ї.

У 2019 році я хочу створити проект про збільшення доходів у підприємництві. Я анонсуватиму цей продукт. Зараз, ми його тестуємо на собі. Буде йтись про те, як конкретно людині збільшувати дохід у своїй професії. Дуже важливо, саме професії, а не на даному місці роботи. Ми тут будемо говорити про розуміння, як рухаються кошти в компанії, і в якій частині конвейєру є ця людина. Який результат конвертується у гроші, і як давати більше результату. Як впливати на зарплату, як домовляти про збільшення доходу. Про що думає власник? Як заробляти більше, працюючи менше?

Якщо людина має фінансовий план і розуміє, як збільшити дохід на основному місцю роботи, пора переходити на левел з  інвестиції”.

 

Олексій Лейбюк – 26-річний харизматичний актор та телеведучий з Івано-Франківська.

лейбюк1

-Що дало початок акторського життя?

“З раннього дитинства подобався театр і кіно. Коли постав вибір професії, я чітко знав, чим хочу займатись у майбутньому. З малечку звикав до сцени, бальної хореографії, музичної школи, урочистостей в школі.  Розумів, що акторство – це важка праця, але нічим іншим займатись не хочу. До вступу у київський виш мене готував Ростислав Держипільський. Після 5 курсу запропонував повернутись до рідного Франківська, і стати актором його театру. На той час театр вже був популярним, про нього знали в Україні і за його межами, і я без вагань прийняв його пропозицію. Ще були три роки в Київському театрі “Золоті ворота”, а в івано-франківському театрі я 4 роки, в доробку 15 ролей. Три короткометражні фільми, реклами, робота на телебаченні у прямому ефірі. Увійшов у ТОП-20 привабливих і перспективних акторів України. Маю дві режисерські роботи у театрі”.

 

-Що б ви порадили молоді, яка не знає чим їй зайнятися і як досягти мрій?

“Треба завжди мати конкретну ціль і йти до неї, і обов`язково докладати максимальних зусиль! Ми самі ковалі свого щастя! Хоча звісно, доля фарту завжди присутня”.

Історії інших відомих франківців детальніше читайте на OGOGO.