Правильні способи приготування корисної вівсянки

Автор: Єва Жасминова

04 Feb, 2021 06:16

Правильні способи приготування корисної вівсянки

Вівсянка вважається одним з кращих “вуглеводних” продуктів, який підходить для сніданку. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Каша багата розчинною клітковиною, а дослідження навіть показали, що її регулярне вживання може продовжити життя. Але щоб отримати всю користь від страви, її потрібно правильно приготувати.

В першу чергу, не варто використовувати в якості підсолоджувача цукор. Найкраще замінити його на натуральні ягоди і фрукти. Крім того, можна збільшити вміст білка, додавши в кашу горіхи, пише Eat This, Not That!.

Також було доведено, що холодна вівсянка корисніша для травлення, ніж гаряча. Оскільки овес має властивість ферментуватися, кількість фітинової кислоти під час цього процесу зменшується, завдяки чому каша засвоюється набагато краще. Крім цього, в страву можна додати горіхове масло і шоколадну стружку.

Коментар: Додаючи трохи білка в вівсянку вранці, Ви можете уникнути насиченого вуглеводами сніданку і здуття живота. Для цього достатньо двох столових ложок арахісового або іншого горіхового масла, однієї мірної ложки протеїнового порошку або навіть трохи мигдалю“, – розповіли дієтологи.

Фахівці також порадили вибирати вівсяні пластівці з мінімальною обробкою і без ароматизаторів.

Коментар: Слід триматися подалі від вівсяних пластівців швидкого приготування і ароматизованих, оскільки вони містять величезну кількість доданого цукру. Замість цього купуйте цільні вівсяні пластівці, так як вони довше перетравлюються, краще засвоюються і надовго забезпечують відчуття ситості“, – пояснив дієтолог Кріс Хіггінс.

Джерело: сайт UkrHealth

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry