Правий сектор: ми не захоплювали будівлю РДА, проти нас були вчинені провокації

Автор: Турій Роман

24 Apr, 2014 17:53

Поділитись публікацією
Правий сектор: ми не захоплювали будівлю РДА, проти нас були вчинені провокації

«Правий сектор» Коломиї не захоплював будівлю Коломийської РДА. Правда, її члени, дійсно, якийсь час блокували вхід до приміщення.

Про це в коментарі www.galka.if.ua повідомив представник «Правого сектору».

За його словами, станом на 17:30 в будівлі РДА немає жодного представника ПС. Окрім того, він спростовує інформацію про те, що бійці «Правого сектору» були озброєні. Вони прийшли протестувати проти нових кадрових призначень не маючи з собою ні зброї, ні бит, ні балаклав.

Разом з тим, проти «Правого сектору» начебто була влаштована провокація бувшим міліціонером паном Глушковим. Більше того, в ПС кажуть, що він разом із своїми людьми навіть побив представників «Правого сектору».

Представник ПС, з яким спілкувалося видання, відзначив, що сьогодні в Коломиї «бандити з допомогою своїх засобів масової інформації» хочуть скомпрометувати «Правий сектор». Їм начебто не подобається, що зараз у місті панує порядок. Правий сектор разом з міліцією і самообороною патрулює місто, відловлює п’яних прокурорів, і це не подобається окремим людям.

Окрім того, представник ПС відзначив, що «Правий сектор» сьогодні протестував не проти власне кандидатури Михайла Бойка, а проти того, що в районі вся влада узурпована в руках однієї політичної сили – «Батьківщини».